poniedziałek, 10 września 2012

Chcecie? - Bardzo fajne menu w stylu zakładek.


Pasek - bardzo fajny. Tu pomógł mi trochę Bartik.
Menu w pełnej wersji zobaczycie na moim drugim profilu-
Każdy przycisk wysuwa się cały po najechaniu - Przykład:
Kod jest BARDZO długi. 13 komentarzy:

 1. możesz dodać kod na usunięcie białych pionowych linii jak się użya twojego kodu (do komentarza) . Chodzi o to http://s6.ifotos.pl/img/aaaaaaaaa_xhnqqnn.PNG.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej . ja chciałabym kod dotyczący oceniania gliterów .
  Np . żeby zamiast wszystkich liczb od 1 -10 żeby było same 10 :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oraz kod na tło aby było pokryte nawet w notkach i obok awatara .

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej, przepraszam za spam i wgl, ale mam do oddania konto na gliterach 29 dni aktywacji błękitnym i jeśli nikt nie wierzy mogę zrobić zrzut ekranu i wkleić. Za doładowanie do heyah za 5zł.

  OdpowiedzUsuń
 5. [SPAM] Nathaniel wraca z trasy z koncertowej i niedługo po tym dowiaduje się, że jest chory na raka i zostało mu niewiele czasu. Co może zrobić przez ten czas, ktoś, kto zrobił już wszystko w swoim życiu? Będzie je wspominać. Wszystkie dobre i złe rzeczy, które zrobił w swoim życiu. A Nathaniel narozrabiał trochę w nim. Ćpanie, chlanie, problemy w małżeństwie, wielokrotne otarcia o śmierć, ale to i tak jeszcze nie wszystko co zrobił. I gdy przemyśli to wszystko, będzie mógł odpowiedzieć sobie na dręczące go pytanie, czy jest dobry, czy zły.

  http://cannibal-drake.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Mogłabym prosić o kod do podkreślania komentarzy i wiadomości prywatnych taki jak mają admini? Był na starym blogu, ale teraz kompletnie nie wiem gdzie ten blog jest :) Albo po prostu proszę o adres starego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Chcemy !!
  www.my-life-in-warsaw.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Heej, dałoby się zrobić kod na dowolny rozmiar nagłówka? a co za tym idzie pewnie potrzebny będzie też kod na obniżenie opisu itp.. *-*

  OdpowiedzUsuń